Top Ad unit 728 × 90

Koronavirus

Koronavirus, Recent

Víkend na Trutnovsku, v hlavní roli alkohol a Cannabis

Víkend na Trutnovsku

Kradl alkohol

Trutnovští policisté ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření čtyřiadvacetiletému muži ze spáchání přečinu krádež, které so dopustil v jednom místním obchodním domě. Pod svou bundu si schoval dvě lahve alkoholu za necelých šest set korun a bez zaplacení prošel přes pokladny.
Protiprávního jednání se dopustil i přesto, že byl již v minulosti rozsudkem soudu za stejné jednání trestaný.

V případě prokázání viny mu hrozí tři roky ve vězení.

Řídil pod vlivem

Šestadvacetiletý řidič si ve zkráceném přípravném řízení vyslechl sdělení podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky ve Špindlerově Mlýně. Do červené Škodovky usedl, ačkoliv před jízdou pil. Provedená dechová zkouška ukázala hodnotu 2,95 promile alkoholu v dechu. Hrozí mu jeden rok vězení!
Boural pod vlivem

Čtyřiadvacetiletý opilý řidič vozidla Volkswagen Golf havaroval před osmou hodinou ranní v Žitné ulici v Trutnově po tom, co dostal smyk v pravotočivé zatáčce, kterou zřejmě projížděl moc rychle.S vozidlem se zastavil až o bránu do areálu místní firmy.  Nadýchal 1,44 promile alkoholu vdechu.
Je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky a v tomto případě mu hrozí roční pobyt ve vězení.

Řidič s marihuanou

V neděli řidiče pod vlivem drog odhalili policisté ve Vrchlabí. Osmadvacetiletý muž se projížděl ve vozidle Škoda po Valteřické ulici. K užití Cannabis se přiznal a ve správním řízení mu hrozí pokuta
do 20 tisíc korun.Jel rychle pod vlivem

Dopravní policisté včera po obědě v Chotěvicích změřili řidiče ve vozidle Škoda Octavia, který překročil rychlost jízdy v obci o 15 km/h. Provedená dechová zkouška ještě ukázala pozitivní hodnoty na alkohol. Nadýchal 0,31 promile alkoholu v dechu.
 
TZ:ŠP


Víkend na Trutnovsku, v hlavní roli alkohol a Cannabis Reviewed by Robynson on 24.10.16 Rating: 5

Žádné komentáře:

Připomínky a komentáře vkládejte pouze pokud se domníváte, že by mohli být ostatním čtenářům k užitku. Pro zachování příjemného klimatu jsou komentáře moderovány.

All Rights Reserved by Info Trutnovák © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

Kontaktní formulář

Název

E-mail *

Vzkaz *

Používá technologii služby Blogger.