Top Ad unit 728 × 90

Koronavirus

Koronavirus, Recent

Trutnovský zloděj a vandal byl v pondělí zadržen.

Tisková zpráva – 5. října 2016


Skončil ve vazbě!

Již v minulosti byl soudem trestaný

Trutnovští policisté v pondělí zadrželi čtyřiadvacetiletého muže, kterého policejní komisař týž den obvinil ze spáchání přečinu krádež, neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a poškození cizí věci.
Obviněnému klademe za vinu, že koncem července tohoto roku v Zámečnické ulici v Trutnově násilím vnikl do vozidla Audi A3, ze kterého odcizil dvě peněženky s doklady a finanční hotovostí, platební kartu a tablet. Poškození vyčíslili škodu v celkové výši přesahující 12 tisíc korun.
Ve druhém případě muž v sobotu 1. října 2016 z jednoho obchodního domu v Trutnově odcizil lahve s alkoholem za necelé 2 tisíce korun.

Zámečnická ulice Trutnov


Poslední skutek se stal právě v pondělí v Bulharské ulici v Trutnově. Zde úmyslně poškodil vozidlo Škoda Roomster a svým jednáním tak způsobil škodu přesahující 25 tisíc korun.
Nutno zdůraznit, že čtyřiadvacetiletý muž byl již v minulosti odsouzen mimo jiné i za přečin krádež a nějaký čas strávil i ve vězení.

Muže, který strávil dvě noci v policejní cele, poslal dnes soudce Okresní soudu v Trutnově do vazební věznice v Hradci Králové, kde si počká na verdikt soudu. V případě prokázání viny mu hrozí až 2letý pobyt za mřížemi.

Krádež čtyřkolky a zahradního traktůrku
Po pachateli intenzivně pátráme!

Trutnovští policisté společně s kriminalisty od úterý intenzivně pátrají po pachateli, který z noci na úterý od jednoho domu ve Starých Bukách odcizil z přístřešku zaparkovanou černo-bílou motorovou čtyřkolku TGB, typ  FBE registrační značky 5H3 938 a také červený zahradní traktůrek na sekání trávy Kastel Vagen 22HD. Padesátiletý muž vyčíslil škodu přesahující 200 tisíc korun.
Případ šetříme pro podezření ze spáchání přečinu krádež, za který hrozí až 5 let ve vězení.
Trutnovská policie žádá případné svědky, kteří by nám pomohli objasnit celou věc, nechť se přihlásí na bezplatnou linku 158 nebo přímo na Obvodní oddělení PČR v Trutnově.
Děkujeme.

Vloupal se do trafiky
Odcizil tabákové zboží

Do Strojnické ulice včera v pět hodin ráno vyjížděli policisté Obvodního oddělení z Trutnova. Dosud neznámý zloděj zde vnikl do trafiky, ze které odcizil tabákové výrobky v hodnotě téměř 5 tisíc korun.
V případě dopadení mu za přečin krádež hrozí až dva roky ve vězení.

nprap. Pižlová Šárka, DiS.
tisková mluvčí Trutnov

Trutnovský zloděj a vandal byl v pondělí zadržen. Reviewed by Robynson on 5.10.16 Rating: 5

Žádné komentáře:

Připomínky a komentáře vkládejte pouze pokud se domníváte, že by mohli být ostatním čtenářům k užitku. Pro zachování příjemného klimatu jsou komentáře moderovány.

All Rights Reserved by Info Trutnovák © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

Kontaktní formulář

Název

E-mail *

Vzkaz *

Používá technologii služby Blogger.