Top Ad unit 728 × 90

Koronavirus

Koronavirus, Recent

Pachatel sobotního loupežného přepadení je již ve vazbě

Královéhradečtí kriminalisté vyšetřují případ loupeže, ke které došlo v sobotu 15. října večer ve Dvoře Králové nad Labem.

Bylo krátce po jednadvacáté hodině, když do Erbenovy ulice vyjížděla rychlá záchranná služby ke zraněnému muži. Jednalo se o osmapadesátiletého bezdomovce, který bezvládně ležel na silnici a silně krvácel. Po prvotním ošetření byl převezen do Fakultní nemocnice v Hradci Králové.
Vzhledem k tomu, že si zranění nezpůsobil sám, vyjeli na místo i kriminalisté, kteří zjistili, že se stal obětí loupežného přepadení. O několik minut později zadrželi opilého jednadvacetiletého útočníka, který se ke všemu přiznal. A proč vlastně muže napadl? Prý se domníval, že mu odcizil peněženku, a chtěl, aby mu ji vrátil. Ten se mu údajně vysmál, což mladíka natolik rozlítilo, že se na něj vrhl. Povalil ho na zem a několikrát ho udeřil pěstí do obličeje, čímž mu způsobil těžké zranění. Kriminalistům se navíc svěřil, že během dne vypil 21 desetistupňových piv a nejméně litr vína.

Mladík si obvinění ze zločinu loupeže a soudce Okresního soudu v Trutnově ho následně poslal do Vazební věznice v Hradci Králové, kde zůstane až do vynesení rozsudku. Ve vězení by mohl strávit až dvanáct let.


Pachatel sobotního loupežného přepadení je již ve vazbě Reviewed by Robynson on 18.10.16 Rating: 5

Žádné komentáře:

Připomínky a komentáře vkládejte pouze pokud se domníváte, že by mohli být ostatním čtenářům k užitku. Pro zachování příjemného klimatu jsou komentáře moderovány.

All Rights Reserved by Info Trutnovák © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

Kontaktní formulář

Název

E-mail *

Vzkaz *

Používá technologii služby Blogger.