Top Ad unit 728 × 90

Koronavirus

Koronavirus, Recent

Nehoda mezi obcemi Kocbeře a Choustníkovo Hradiště

Nehoda mezi obcí Kocbeře a Choustníkovo Hradiště dnes ráno. Vyprošťování řidičů a převoz do Hradce Králové. Předjíždění v nepřehledném úseku.

Dnes ráno  v půl sedmé policisté Dopravního inspektorátu v Trutnově vyjížděli k dopravní nehodě, střetu vozidla Škoda Fabia s vozidlem Hyundai I30, ke které došlo mezi obcemi Kocbeře a Choustníkovo Hradiště.

Dle dosud zjištěných skutečností, ke střetu vozidel došlo tak, že řidič vozidla Škoda předjížděl v místě, kde neměl před sebe náležitý rozhled a při projíždění mírné pravotočivé zatáčky navíc předjížděl dvě nákladní soupravy. Při tomto došlo k čelnímu střetu s vozidlem Hyundai I30 jedoucího v protisměru. V obou vozech zůstali zaklíněni řidiči, kteří utrpěli těžká poranění. Po jejich vyproštění si je přebrala ZZS do své péče a byli převezeni do nemocnice v Hradci Králové.


Předběžná škoda na vozidlech byla vyčíslena přes 300 tisíc korun.

Případ řeší dopravní policisté z Trutnova.Nehoda mezi obcemi Kocbeře a Choustníkovo Hradiště Reviewed by Robynson on 18.10.16 Rating: 5

Žádné komentáře:

Připomínky a komentáře vkládejte pouze pokud se domníváte, že by mohli být ostatním čtenářům k užitku. Pro zachování příjemného klimatu jsou komentáře moderovány.

All Rights Reserved by Info Trutnovák © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

Kontaktní formulář

Název

E-mail *

Vzkaz *

Používá technologii služby Blogger.