Top Ad unit 728 × 90

Koronavirus

Koronavirus, Recent

Na Bojišti se kradlo


Vykradené stany na Bojišti

Škoda přesáhla 60 tisíc korun
Včera se na trutnovské policisty obrátili s žádostí o pomoc čtyři cizinci, kteří přijeli na trutnovský festival. Všichni byli okradeni v průběhu noci na čtvrtek, když spali ve svých stanech ve stanovém městečku. Dosud neznámý zloděj vlezl do stanů, odcizil mobilní telefony a finanční hotovost. Škoda přesáhla 60 tisíc korun.
Případ řešíme pro podezření ze spáchání přečinu krádež, za který v případě prokázání viny hrozí až pět let ve vězení.Další pozitivní test na návykové látky

Řidič se doznal!
Trutnovští policisté odhalili dalšího řidiče, který řídil motorové vozidlo pod vlivem omamných a psychotropních látek.
Sedmadvacetiletého muže policisté kontrolovali Na Struze před 21. hodinou. Provedený test na drogy byl pozitivní a řidič tedy přišel na místě o řidičský průkaz. Muži zákona řidiče vyzvali k odběru biologického materiálu, kterému se dobrovolně podrobil. K užití drog se doznal.
Ve správním řízení mu hrozí pokuta do výše 20 tisíc korun.
Ujel od dopravní nehody

Hrozí mu pokuta do 5 tisíc korun
Policisté Dopravního inspektorátu v Trutnově od včera šetří dopravní nehodu, ke které došlo dopoledne v ulici Pod Městem v Úpici.
Dosud neznámý řidič z dosud nezjištěných příčin narazil do levé přední části zaparkovaného vozidla Škoda Yeti a z místa nehody bez oznámení odjel. Poškozený vyčíslil škodu na 20 tisíc korun.
Trutnovská policie hledá případného svědka, který by nám pomohl ztotožnit řidiče dosud neznámého vozidla.


Dále trutnovská policie upozorňuje všechny řidiče, že jsou povinni dopravní nehodu oznámit nebo alespoň druhému řidiči poskytnout součinnost, sdělit mu totožnost a údaje o vozidle, které mělo účast na dopravní nehodě.
V případě, že tak řidič neučiní, ve správním řízení mu hrozí pokuta do 5 tisíc korun a 7 trestných bodů!
Řidič dopravního prostředku, který po dopravní nehodě, na níž měl účast, neposkytne osobě, která při nehodě utrpěla újmu na zdraví, potřebnou pomoc, ač tak učinit bez nebezpečí pro sebe nebo jiného, bude potrestán odnětím svobody až na pět let nebo zákazem činnosti.     

TZ: ŠP
Na Bojišti se kradlo Reviewed by Robynson on 15.7.16 Rating: 5

Žádné komentáře:

Připomínky a komentáře vkládejte pouze pokud se domníváte, že by mohli být ostatním čtenářům k užitku. Pro zachování příjemného klimatu jsou komentáře moderovány.

All Rights Reserved by Info Trutnovák © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

Kontaktní formulář

Název

E-mail *

Vzkaz *

Používá technologii služby Blogger.