Top Ad unit 728 × 90

Koronavirus

Koronavirus, Recent

1,8 promile po dvou pivech?

Víkendové ohlédnutí

TRUTNOVSKO - V nočních hodinách není na našich silnicích bezpečno! 
Policisté ve Vrchlabí při silniční kontrole krátce po 3. hodině ranní v pátek 27. listopadu 2015 zastavili vozidlo Škoda Felicia, které řídila opilá žena. Provedenou dechovou zkouškou jsme u čtyřicetileté řidičky zjistili 1,80 promile alkoholu v dechu. Tato policistům přiznala, že před jízdou vypila dvě velká piva. Ženě byla zakázána další jízda a přišla o řidičský průkaz.
Ve zkráceném přípravném řízení jí muži zákona sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který jí hrozí v případě odsouzení až jeden rok vězení.
Obdobný případ řešili v pátek večer policisté v Trutnově. Na ulici Náchodská se rozhodli zkontrolovat opět vozidlo Škoda Felicia. Při lustraci dvaadvacetiletého řidiče vyšlo najevo, že má soudem vysloven zákaz řízení až do roku 2018! To ovšem ještě nebylo vše. Test na drogy odhalil užití návykových látek, test na alkohol byl negativní.
Policisté zadokumentovali podezření ze spáchání  přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za který hrozí až dvouleté vězení.   
Od pátečního dne trutnovští policisté společně s kriminalisty pátrají po odcizeném motocyklu BMW černo-žluté barvy. Ten byl odcizen z jedné dílny a majitel vyčíslil škodu přesahující 170 tisíc korun. Případ řešíme pro podezření ze spáchání přečinu krádež, za který hrozí až pětileté vězení.
1,8 promile po dvou pivech? Reviewed by Robynson on 30.11.15 Rating: 5

Žádné komentáře:

Připomínky a komentáře vkládejte pouze pokud se domníváte, že by mohli být ostatním čtenářům k užitku. Pro zachování příjemného klimatu jsou komentáře moderovány.

All Rights Reserved by Info Trutnovák © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

Kontaktní formulář

Název

E-mail *

Vzkaz *

Používá technologii služby Blogger.