Top Ad unit 728 × 90

Koronavirus

Koronavirus, Recent

Bez řidičáku, na vyřazené motorce a na drogách

Proháněl se na vyřazeném motocyklu
Hrozí mu dva roky vězení
Vrchlabští policisté v pondělí dopoledne na křižovatce ulic Žižkova a Luční kontrolovali řidiče motocyklu Suzuki. Třiačtyřicetiletý muž nejenže řídil i přesto, že má platný zákaz řízení, ještě k tomu jel na vyřazeném motocyklu. Místo registrační značky měl papírovou napodobeninu. To ovšem ještě nebylo vše, měl pozitivní test na drogy. Policisté muže vyzvali k tomu, aby se podrobil lékařskému ošetření spojeného s odběrem biologického materiálu. Toto odmítl.
Ve zkráceném přípravném řízení si vyslechl podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za který mu hrozí dva roky pobytu ve vězení.
Sprejer dal o sobě vědět
„Ozdobil“ místní prodejnu
Policisté ve Špindlerově Mlýně pátrají po sprejerovi, který posprejoval zeď objektu jedné prodejny v Bedřichově. „Vyzdobil“ jí grafity různých barev. Škoda se vyšplhala na šest tisíc korun.

Případ řeší policisté pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci, za který mu hrozí až jeden rok ve vězení.Bez řidičáku, na vyřazené motorce a na drogách Reviewed by Robynson on 17.5.16 Rating: 5

Žádné komentáře:

Připomínky a komentáře vkládejte pouze pokud se domníváte, že by mohli být ostatním čtenářům k užitku. Pro zachování příjemného klimatu jsou komentáře moderovány.

All Rights Reserved by Info Trutnovák © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

Kontaktní formulář

Název

E-mail *

Vzkaz *

Používá technologii služby Blogger.