Top Ad unit 728 × 90

Koronavirus

Koronavirus, Recent

Zloděj řádí v místním obchodním domě.


Krádež z kolárny a ze sklepa
Škoda 18 tisíc korun
Policisté ve Vrchlabí od čtvrtka 14. ledna 2016 pátrají po pachatelích, kteří odcizili kolo a křovinořez ze dvou panelových domů.
Devětačtyřicetiletý muž policistům oznámil, že se někdo vloupal do společné kolárny v ulici Na Nivě, odkud odcizil modro-bílé dámské kolo Author.
Druhá obdobná krádež se stala v ulici Českých Bratří. Pětačtyřicetiletý muž zde přišel o křovinořez.
Majitelé vyčíslili škodu na 18 tisíc korun.
Oba případy dokumentujeme jako podezření z přečinu krádež, za který hrozí pachatelům až dva roky vězení.Pozor na zloděje v obchodních domech!
Zmizela jí peněženka
Ilustrační foto: DPC
S žádostí o pomoc se na trutnovské policisty obrátila dvaašedesátiletá žena, kterou okradl neznámý zloděj v jednom místním obchodním domě. Z její výpovědi vyplynulo, že během nákupu ponechala svou kabelku i s peněženkou v košíku bez dozoru. Tohoto okamžiku zřejmě využil nenechavec a odcizil jí portmonku s finanční hotovostí i doklady. Škoda převýšila 3 tisíce korun.
Případ řešíme jako přestupek proti majetku.

Policie České republiky v Trutnově žádá zákazníky všech obchodních domů, aby nenechávali své kabelky ani jiné cennosti volně odložené v nákupních košících. Do prodejen se bohužel soustřeďují nenechavci, kteří čekají na vaše chvilky nepozornosti! 
Zloděj řádí v místním obchodním domě. Reviewed by Robynson on 15.1.16 Rating: 5

Žádné komentáře:

Připomínky a komentáře vkládejte pouze pokud se domníváte, že by mohli být ostatním čtenářům k užitku. Pro zachování příjemného klimatu jsou komentáře moderovány.

All Rights Reserved by Info Trutnovák © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

Kontaktní formulář

Název

E-mail *

Vzkaz *

Používá technologii služby Blogger.