Top Ad unit 728 × 90

Koronavirus

Koronavirus, Recent

Poznáte muže na fotografiích? Policie žádá o pomoc

Policisté z Obvodního oddělení Svoboda nad Úpou zahájili v polovině září úkony trestního řízení kvůli podezření z krádeže peněženky s doklady a s platební kartou. Na policii se totiž obrátila 55letá žena, která uvedla, že ji neznámý pachatel odcizil dne 12. 9. 2015 okolo 13. hodiny v jedné restauraci v Jánských Lázních, kde pracuje jako servírka, z kabelky peněženku. Poškozená dále uvedla, že dne 14. 9. 2015 zjistila, že neznámá osoba provedla ve třech případech zřejmě pomocí její odcizené karty neoprávněný výběr z bankovního účtu. Policisté zjistili, že k neoprávněnému výběru došlo v den krádeže, tedy 12. 9. 2015 okolo 14:15 a požádali o spolupráci příslušný bankovní ústav - viz přiložené foto neznámého muže u bankomatu v Jánských Lázních
Pokud poznáte na zveřejněných fotografiích podezřelého muže, volejte na bezplatnou linku 158 nebo přímo policistům ze Svobody nad Úpou na tel: 974 539 731. Za krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku hrozí pachateli až 2letý pobyt za mřížemi.
 
Poznáte muže na fotografiích? Policie žádá o pomoc Reviewed by Robynson on 30.10.15 Rating: 5

Žádné komentáře:

Připomínky a komentáře vkládejte pouze pokud se domníváte, že by mohli být ostatním čtenářům k užitku. Pro zachování příjemného klimatu jsou komentáře moderovány.

All Rights Reserved by Info Trutnovák © 2014 - 2015
Powered By Blogger, Designed by Sweetheme

Kontaktní formulář

Název

E-mail *

Vzkaz *

Používá technologii služby Blogger.