Text
POSLEDNÍ
recent

Spolupráce při pátrání po pohřešované osobě

Pátrání po pohřešované osobě

Žádost o spolupráci
Policie České republiky v Trutnově žádá touto cestou širokou veřejnost o spolupráci při pátrání po pohřešovaném devětatřicetiletém muži, kterého viděla naposledy jeho matka včera ráno v 7:15 hodin v místě jejího bydliště, Pec pod Sněžkou – Velká Úpa 161. Pohřešovaný v průběhu včerejšího dne odešel z domova, kam se do současné doby nevrátil. Nepodal o sobě ani nikomu žádnou zprávu.

Informace k pohřešovanému:
Mottl Jan, nar. 13. 5. 1977, trvale bytem Hradec Králové, ulice Československé armády 408/51

K popisu osoby: 
Vysoký je 186 cm, štíhlé postavy, váha cca 80 kg, oči modré, vlasy hnědé nakrátko ostříhané, plnovous spíše rezaté barvy, tetování – ornament na noze od kotníku po koleno, mluví plynně a rozvážně

K popisu oblečení:
Na sobě má s největší pravděpodobností černou péřovou bunda, fleesové šedé tepláky zřejmě s lampasy a šedou fleesovou mikina na zip, na nohou staré modro-šedé sněhule. Žádné léky pravidelně neužívá.

Policie České republiky v Trutnově tímto žádá všechny občany, kteří by mohli k pohybu pana Mottla sdělit jakoukoli informaci, nechť ihned kontaktují Polici České republiky v Peci pod Sněžkou nebo přímo bezplatnou telefonní linku 158. Za spolupráci předem děkujeme.
nprap. Pižlová Šárka, DiS.
tisková mluvčí Trutnov

Žádné komentáře:

Okomentovat

Připomínky a komentáře vkládejte pouze pokud se domníváte, že by mohli být ostatním čtenářům k užitku. Pro zachování příjemného klimatu jsou komentáře moderovány.

Používá technologii služby Blogger.