Text
POSLEDNÍ
recent

U Zdobína zasahoval vrtulník, sklepní zloděj kradl v Žacléři

Dostal smyk a narazil do stromu!
Zasahoval i vrtulník

Včera krátce před 14. hodinou policisté Dopravního inspektorátu v Trutnově vyjížděli k dopravní nehodě, ke které došlo mezi obcemi Zdobín a Horní Dehtov.

„Nehodáři“ zjistili, že k havárii vozidla došlo zřejmě tak, že jednadvacetiletý řidič s vozidlem Peugeot 206 při předjíždění nákladního vozidla nepřizpůsobil rychlost jízdy a poté dostal na štěrkem pokryté komunikaci smyk. Tento nezvládl, vjel vpravo a havaroval do vzrostlého stromu.
Spolujezdec z Peugeotu utrpěl lehká poranění a byl letecky transportován do nemocnice v Hradci Králové. S řidičem provedená dechová zkouška na alkohol byla negativní.
Šetřením muži zákona zjistili, že řidič ani spolujezdec nebyli za jízdy připoutáni. Při provedené prohlídce vozidla dále zjistili závady, pro které zadrželi řidiči osvědčení o registraci vozidla. Škoda na vozidle byla vyčíslena na 60 tisíc korun.

Případ šetří policisté Dopravního inspektorátu v Trutnově.

V Žacléři „úřaduje“ zloděj
Jeho cílem jsou sklepy

Žacléřští policisté intenzivně pátrají po pachateli, který se v těchto dnech v ulici J. A. Komenského a v Mírové ulici vloupal do dvou sklepních kójí a jedné kůlny.
Odcizil modrou dětskou motorovou čtyřkolku ATV Python, alkohol, potraviny a horské jízdní kolo Rock Machine. Poškození vyčíslili škodu na 12 tisíc korun.
Případ šetříme pro podezření ze spáchání přečinu krádež, za který hrozí pachateli až dva roky ve vězení.
TZ 6.9.16 ŠP

Žádné komentáře:

Okomentovat

Připomínky a komentáře vkládejte pouze pokud se domníváte, že by mohli být ostatním čtenářům k užitku. Pro zachování příjemného klimatu jsou komentáře moderovány.

Používá technologii služby Blogger.